عالی ترین پکیج آسیایی برای اولین بار در ایران با قیمت عالی سایت کسب درآمد آسیایی تجارت الکترونیکی آسیایی مرجع پایان نامه و فایل در فروشگاه اصلی مرجع فایل سل

اطلاعیه فروشگاه

توجه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید، تا پرداخت شما تکمیل شود. مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید.در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید ،و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید، یا اینکه بانک عامل (ملت ، پارسیان ، ملی و... ) را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. سایت ما حاوی حجم عظیمی از فایل ها ، تحقیق ، پروژه و مقالات دانشگاهی در رشته های مختلف است. مطالب مشابه را هم ببینید یا اینکه برای یافتن فایل مورد نظر کافیست از قسمت جستجو استفاده کنید، در صورت مشکل یا سوالی در مورد محصول به قسمت های پشتیبانی های سایت مراجعه کنید و سریعا پاسخ خود را از قسمت پشتیبان بگیرید. با سپاس از خرید شما ، مدیریت مرجع فایل

مقاله جنگ روانی چیست

فرمت فایل:  Image result for word doc ( با ویرایش 
حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده)
تعداد صفحات فایل:  40

 

جنگ روانی چیست؟

جنگ روانی طیف وسیعی از فعالیتها نظیر ترور و خشونت سمبلیک را (که بمنظور ارعاب ویا ترغیب مخالفان به تطبیق رفتار خود طراحی میشوند) در بر می گیرد. این دیدگاه فعالیتهای پنهانی نظیر جاسوسی ,براندازی, آدم کشی ودیگر اشکال تروریسم و سانسور را در قلمرو جنگ روانی قرار می دهد.جنگ روانی شامل شکل دادن به نگرشهای عمومی ملت نیز می شودوآن طیف وسیعی ازفعالیتها واقدامات سیاسی نظامی و حتی جنگ وگریز چریکی و دیگر اقدامات شبه نظامی را در مناطق پشت جبهه دشمن تشکیل می دهد.

تعریف نهایی: جنگ روانی عبارت است از انجام اقدامات و عملیات که برای تحت شعاع قرار دادن طرز تفکرات و عقاید افراد یک جامعه و ایجاد تنشها و بحران روانی و اجتماعی با استفاده از تکنیکها و تاکتیکها و شیوه های تبلیغی و روانی (ترور, فریبکاری , سانسور, جاسوسی و خشونتهای سیاسی و نظامی)برای رسیدن به اهداف سیاسی , اجتماعی, اقتصادی و نظامی بدون رویارویی نظامی صورت میگیرد.

تبلیغات و جنگ روانی تا زمانی میتواند موثر واقع شود که انسانها در جهل وبی خبری وترس بسر برند اما زمانی که بیدار؛ آگاه و شجاع شوند ,تبلیغات و جنگ روانی تاثیر خود را از دست خواهد داد.

عوامل موثر در جنگ روانی:

1-عوامل ذهنی:

الف:شناخت ذهنی افراد مخاطب

ب:انگیزه های فردی

ج:گرایشهای روانی


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
jang-ravani_699202_1684.zip69.8k

ابزار هدایت به بالای صفحه